12.04.2024 - Kuşadası Firma Rehberi | Online Kartvizitiniz.
REKLAM ALANI
Kuşadası Firma Rehberi

Zeybek Turizm Seyahat Taşımacılık Ltd. Şti.

ADRES
Cumhuriyet Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Numan Şekerci Apt. N0:1 Z-02 Kuşadası/Aydın
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Zeybek Turizm Seyahat Taşımacılık Ltd. Şti. olarak, Yirmi yılı aşkın tecrübeyle bu sektörde hizmet vermekteyiz. Güvenli ekip ve konforlu araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en uygun hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Zeybek Turizm Seyahat Taşımacılık Ltd. Şti. ile kuşadası ve çevresindeki antik yerler hava limanı hizmeti şehiriçi hizmeti toplu taşıma gibi konularda hizmetinizdeyiz, konforlu ve hesaplı yolculuklar yapabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yirmi yılı aşkın tecrübeyle bu sektörde hizmet vermekteyiz. kuşadası ve çevresindeki antik yerler hava limanı hizmeti şehiriçi hizmeti toplu taşıma gibi konularda hizmetinizdeyiz.
Yapmış olduğumuz meslekte genç girişimciler olarak hizmet odaklı güvenilir rahat ve konforlu ulaşım prensipleri belirlemek.Müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, müşteri odaklı, kaliteli hizmet sunmak. Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan hizmet ve ulaşım anlayışı sergilemek.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Bize WhatsApp'tan ulaşın
1